Jelenlegi hely
A Petőfi Sándor Program keretén belül célom a szórványmagyarság szívében élő nemzeti identitástudat erősítése anyanyelvünk, néprajzunk, népzenénk és táncaink tanítása, közösségi programok szervezése által.
A Dél-Alföld legnapfényesebb városában, Szegeden születtem és tanulmányaim jelentős részét itt folytattam. Felsőfokú iskoláimat néprajz szakos bölcsészként, ének-zene tanárként, közművelődési szakemberként és kulturális rendezvényszervezőként végeztem. Mindezek mellett közel egy évtizeden keresztül népi ének és koboz órákra jártam a szegedi Mester Tanoda Alapítvány Művészetoktatási Intézményében.
2009 óta rendszeresen tartok népzenei koncerteket és táncházakat, táborokban pedig éneket, zenét és néprajzot tanítok. Szívből szeretek alkotni és szívesen mutatom be és adom tovább tudásomat szóló, duó, trió és zenekari formációimban. 2010-től minden évben néprajzi gyűjtőúton veszek részt, hogy művészetem igazán élő, őszinte és tiszta forrásból táplálkozzon. Fontos számomra az is, hogy a napjainkban még fellelhető népi értékekről felvételek készüljenek, és a lejegyzés, közreadás által az utókornak megmaradhassanak.
2015-ben program-, majd projektkoordinátori állást kaptam az Európai Dél-Alföldi Regionális Alapítványnál, ahol aktívan részt vettem a határainkon átívelő Kárpát-medencei magyar-magyar kapcsolatok létrehozásában, éltetésében. Ez idáig kiemelten Erdély, Moldva, Vajdaság, Felvidék és Burgenland térségeiben vállaltam szerepet hagyományőrző és identitáserősítő civil szervezeti rendezvények (fesztiválok, táborok, koncertek, kerekasztal találkozók, karavánutak) szervezésében és megvalósításában.
A Petőfi Sándor Program feladatait már 2016 óta őszinte örömmel, szívvel-lélekkel teljesítem, hiszen ez a hivatásom, a munkám és a hobbim egyaránt. Szeretek tenni másokért, szívesen gyűjtöm, és adom tovább hagyományainkat. Igyekszem együttműködő közösségeket létrehozni, így erősítem mindnyájunkban a nemzeti összetartozás érzését.